Gün içinde Yükselen Hisseler

Aselsan'ın sürekli kar açıklaması ve iş alması hisseye pozitif yansıyor.

 

Aselsan yükselişini sürdürüyor. Şirketin açıkladığı olumlu bilanço ve sürekli olarak yeni işler alması hisseyi yükselişe geçirdi.

Aselsan hissesi yüzde 11.31 oranında primle 39.38 lira seviyesinde seyrediyor.

 

 

 

Erbosan karını artırmasıyla birlikte hisse değer kazandı

Erbosan hissesi yükselişte. Şirket yılın ilk 9 ayında 40.6 milyon lira kar elde etti. Geçtiğimiz yılın aynı döneminde şirketin karı 20.1 milyon lira olmuştu.

Bilançodaki olumlu gelişme hisseye olumlu yansıdı.

 

 

 

Anadolu Efes çeyreksel bazda karını yüzde 92 artırdı, hisseye alım geldi

Anadolu Efes hissesi yükselişte. Şirket yılın 3. çeyreğinde karını geçtiğimiz yıla göre yüzde 92 oranında artırdı. Bu gelişme ile birlikte hisseye alım geldi.

 

 

 

Tümosan hissesi yerli oto konsorsiyumunda olabileceği beklentileri ile yükseliyor

Tümosan hissesi yükselişte. Yerli otonun bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak olması ve yapacak konsorsiyum arasında Tümosan'ın da olabileceği beklentisi hisseye alım getirdi.

 

 

 

Başbakan Binali Yıldırım, Kredi Garanti Fonu'nun sürekli kaynak sağlayacağını açıklaması ile birlikte Garanti Bankası hissesi yükselişe geçti

 

 

 

Başbakan Binali Yıldırım, Kredi Garanti Fonu'nun sürekli kaynak sağlayacağını açıklaması ile birlikte Akbank hissesi yükselişe geçti

Akbank hissesi yükselişte. Başbakan Binali Yıldırım, Kredi Garanti Fonu'nun piyasaya sürekli kaynak aktaracağını söyledi.

 

 

 

Yazicılar, Vestel, Anadolu Isuzu ve Karsan Yerli Otomobil beklentisiyle yükselişine devam ediyor,,