Kurumsal

1994 yılından beri faaliyet gösteren İnfo Yatırım, tüm yetki belgeleri ile bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet verir.

İnfo Yatırım, güçlü öz sermayesini, piyasalardaki tecrübesini ve uzman kadrosunu teknolojik alt yapı ile birleştirerek yatırımcılara güvenli ortamda, etkin ve hızlı işlem yapma olanağını sunar. Sizinle birebir ilişki kuran yatırım uzmanlarımız, piyasalardaki son gelişmeleri, şirket ve sektör raporlarını, makro ekonomik değerlendirmeleri sizinle paylaşarak işlemlerinizin etkinliğini arttırmayı hedefler.

Vizyonumuz: Sermaye Piyasalarının sürekli gelişimine paralel olarak şirketimizin gerek personel ve gerekse teknolojik olarak gelişimini sağlamak ve gerekli yatırımları yapmak, yatırımcıların finansal beklentilerini gerçekleştirebilmeleri konusunda gerekli desteği ve hizmeti vermek ve yeni yatırımcı kazanmak suretiyle piyasanın gelişimine katkıda bulunmak.

 Misyonumuz: Değerlerimiz ışığında müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, büyüyerek ciro ve karlılığı artırmak, sermaye piyasası aracı kurumları arasında önde gelen kurumlardan biri olmak.

Kurumsal Değerlerimiz: Müşteri odaklılık, müşteri memnuniyeti, güvenirlilik, hizmet kalitesi ve hızı, yenilikçilik ve yaratıcılık, takım çalışması ve girişimcilik. 

Merkezi İstanbul’da bulunan İnfo Yatırım, İNFO On-Line (www.infoyatirim.com) ile 365 gün yatırımcılara dünyanın her yerinden hızlı erişim olanağı sağlar.

1994’den beri İMKB’de yüksek işlem hacmi ile dikkat çeken İnfo Yatırım, 2004 ve 2005 yılında İnfo Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İnfotrend B Tipi Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ni kurmuş veTürkiye’de ilk defa B Tipi Yatırım Ortaklığını kuran aracı kurum olarak, sermaye piyasalarında öncülüğünü sürdürmüştür.

Bireysel ve kurumsal yatırımcılara Pay Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ve Tahvil-Bono Piyasası’nda aracılık hizmetleri, Halka Arz, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Yönetimi hizmetleri sağlamaktadır.

 

Sermaye Piyasaları’nda etkin ve güvenilir işlemlerle yatırımlarınızın keyfini sürmek için bize ulaşın!

 

0212-319 26 00 (Pbx)

0212-319 26 45

iletisim@infoyatirim.com