Ücretsiz Hisse Hesabı Açın

Sermaye Piyasaları’nda etkin ve güvenilir işlemlerle yatırımlarınızın keyfini sürmek için bize ulaşın!

Ücretsiz Hesap açmak için 0212 319 26 00 ve 0212 319 26 48 numaralı telefonlardan arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. 

İNFO YATIRIM'DA İŞLEM YAPMANIN AYRICALIKLARI

1994 yılından beri faaliyet gösteren İnfo Yatırım, tüm yetki belgeleri ile bireysel ve kurumsal yatırımcılara hizmet verir.

İnfo Yatırım, güçlü öz sermayesini, piyasalardaki tecrübesini ve uzman kadrosunu teknolojik alt yapı ile birleştirerek yatırımcılara güvenli ortamda,etkin ve hızlı işlem yapma olanağını sunar. Sizinle birebir ilişki kuran yatırım uzmanlarımız, piyasalardaki son gelişmeleri, şirket ve sektör raporlarını, makro ekonomik değerlendirmeleri sizinle paylaşarak işlemlerinizin etkinliğini arttırmayı hedefler.

Güvenilir, şeffaf, halka açık,
Hızlı işlem altyapısı,
Hızlı ve masrafsız para yatırma/çekme,
5 gün 24 saat müşteri desteği,
Kişiye özel hizmet ve analiz desteği,
Deneyimsiz yatırımcılar için Esnek hesap çeşitleri,
Tecrübeli yatırımcılar için profesyonel hesap seçeneği ile,

Merkezi İstanbul’da bulunan İnfo Yatırım, web sitesi (www.infoyatirim.com) ve İnternet Şubesi İNFO On-Line (https://isube.infoyatirim.com) ile 365 gün yatırımcılara dünyanın her yerinden hızlı erişim olanağı sağlar.
1994’den beri İMKB’de yüksek işlem hacmi ile dikkat çeken İnfo Yatırım, 2004 ve 2005 yılında İnfo Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve İnfotrend B Tipi Menkul Kıymetler Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ni kurmuş veTürkiye’de ilk defa B Tipi Yatırım Ortaklığını kuran aracı kurum olarak, sermaye piyasalarında öncülüğünü sürdürmüştür.
Bireysel ve kurumsal yatırımcılara Pay Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ve Tahvil-Bono Piyasası’nda aracılık hizmetleri, Halka Arz, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Yönetimi hizmetleri sağlamaktadır.

Şirketimiz 30/09/2011 tarihinde Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasada halka arz edilmiştir. Ortaklığımız payları Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanlığı’nın kararı gereği. 11/10/2011 tarihinde 2. Ulusal Pazarda işlem görmeye başlamıştır. 30.11.2015 tarihi itibariyle Borsa İstanbul’un yaptığı yeni düzenleme çerçevesinde Yeni Pazar ismi Ana Pazar olarak değiştirilmiştir. Şirketimiz info koduyla borsada işlem görmektedir.